آنطور که در شناسنامه ام آمده در آخرین روز سال کبیسه 1354، یعنی 30 ام اسفند 1354 در روستای سارخانلو از توابع شهرستان اردبیل (واقع در 35 کیلومتری شمال شرقی اردبیل) در خانواده ای کشاورز و روستایی به دنیا آمدم. دومین و آخرین فرزند از یک خانواده کم جمعیت روستایی.

دوران کودکی را مثل همه بچه های روستا به بازی و تفریح در باغ و مزرعه گذراندم. تا کلاس چهارم ابتدایی را در روستای سارخانلو خواندم و بعد از آن به اردبیل مهاجرت کردیم کلاس پنجم ابتدایی را در یکی محلات حاشیه ای اردبیل در دبستان محله پناه آباد خواندم و دوره راهنمایی را در مدرسه شیخ صفی شروع کردم. اول راهنمایی را در مدرسه شیخ صفی خواندم و بعدها به دلیل دوری راه به مدرسه راهنمایی شهید قمیصی که تقریبا نزدیک خانه بود منتقل شدم. بعد از پایان دوره راهنمایی دوره دبیرستان را در دبیرستان آیت الله سعیدی در رشته ادبیات و علوم انسانی به اتمام رساندم

بعد از اتمام دوره دبیرستان در سال 1374 در کنکور سراسری شرکت کردم و همان سال با رتبه 3600 در رشته علوم تربیتی با گرایش مدیریت و برنامه ریزی آموزشی از دانشکاه بوعلی سینای همدان پذیرفته شدم. مثل همه کسانی که دوران دانشجویی را در خوابگاه بوده‌اند بهترین دوره زندگی‌ام تا این زمان همان دوران دانشگاه و دوران خوابگاه بود.

در سال 1376 با یکی از بستگان دور خانواده ازدواج کرده‌ام که ثمره این ازدواج دو دختر به نام‌های مینا و میترا و یک پسر بنام محمدمهدی می‌باشد.

بعد از پایان تحصیلات دانشگاه و اخذ مدرک لیسانس، مثل همه فارغ التحصیلان دانشگاهی دنبال کار بودم و در آزمون‌های مختلف استخدامی شرکت می‌کردم که در مرداد ماه 1379 در آزمون استخدامی مرکز آموزش مدیریت دولتی  بعنوان «کارشناس برنامه‌ریزی آموزش مدیریت دولتی» پذیرفته و استخدام رسمی شدم و بدین ترتیب به عنوان کارمند دولت به خدمت دولت جمهوری اسلامی ایران درآمدم. (به سوابق شغلی رجوع شود)

در حال حاضر ساکن استان البرز و شهر فردیس هستیم.