درباره من

آنطور که در شناسنامه‌ام اومده هر ۴ سال یکبار تولدم هست! (۳۰ اسفند ماه سال ۱۳۵۴). اما آنطور که مادرم می‌گقت دهه دوم ماه اردیبهشت در روستای سارخانلو از توابع شهر نمین در استان اردبیل به دنیا آمده‌ام. دوران کودکی را در زمانی که هنوز روستا آب داشت و سرسبز بود گذراندم و بهترین دوران عمرم همان زمان در باغ‌های میوه خودمان است.

بعد از اتمام کلاس چهارم ابتدایی به شهر اردبیل آمدیم و کلاس پنجم را در مدرسه ابتدایی محله پناه آباد و اول و دوم راهنمایی در مدرسه راهنمایی شیخ صفی در محله عالی قاپو و سوم راهنمایی را هم در مدرسه شهید قمیصی خوندم.

دوره دبیرستان را در رشته ادبیات و علوم انسانی در دبیرستان آیت‌اله سعیدی در محله علی آباد اردبیل به اتمام رساندم و در کنکور سراسری شرکت کردم.

در کنکور سال ۱۳۷۴ با رتبه ۳۶۰۰ در رشته مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی دانشگاه بوعلی‌سینا همدان پذیرفته شدم و تا سال ۱۳۷۸ تحصیلات عالی در مقطع لیسانس را در آن دانشگاه خواندم. در پایان سال دوم دانشگاه با یکی بستگاه خود ازدواج کرده و متاهل شدم.

اولین فرزندم «مینا» در سال ۱۳۷۸ به دنیا آمد و زندگی ما را غرق در شادی و سرور کرد.

بعد از یکسال کار بصورت آزاد، در آزمون استخدامی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور شرکت کردم و پس از گذراندن مراحل مختلف آزمون و گزینش در ۲۹ مرداد ماه ۱۳۷۹ به استخدام دولت در مرکز آموزش مدیریت دولتی تهران درآمدم. و با عنوان کارشناس برنامه‌ریزی آموزشی بلندمدت کارمندی را شروع کردم. و به همین دلیل به شهر فردیس کرج کوچ کرده و ساکن شدیم و تا کنون در این شهر استان البرز سکونت داریم.

سال ۱۳۸۰ بود که دومین فرزندم «میترا» هم متولد شد و خوشحالی ما را دو چندان کرد؛ و در سال ۱۳۹۰ پسرم «محمدمهدی» متولد شد.

سال ۱۳۹۰ محل خدمت خودم را از تهران به کرج انتقال دادم و در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز مشغول هستم.

قالب وردپرس